Grosuplje v jeseni - tudi letos z berniji!

Datum in čas objave:     16.09.2014 19:47

Spoštovani člani in prijatelji!

Kot že dve leti doslej nas župan Občine Grosuplje, kjer ima sedež tudi naš klub, letos ponovno prijazno vabi k sodelovanju na prireditvi "Grosuplje v jeseni", ki bo to soboto, 20. septembra v centru Grosuplja.

Poleg sodelovanja mnogih drugih športnih, turističnih in drugih društev ter klubov napovedujejo zanimivo dogajanje, ki ga bomo popestrili tudi s svojimi berniji. Na klubski stojnici bomo ponujali informacije ter gradiva o pasmi in leglih naših vzrediteljev, potrudili se bomo, da bomo zanimivi in informativni.

Vljudno vas vabimo, da se nam pridružite v čim večjem številu od 10. ure dalje na Kolodvorski ulici v Grosupljem, še posebej, če vas zanimajo bernski planšarski psi in vse v zvezi z njimi.

Program prireditve najdete TUKAJ!

Na svidenje v soboto!

Mojca Sajovic, predsednica SKBPP