VZREDITELJI - POZOR!

Datum in čas objave:     31.05.2011 23:56

Objava podatkov o vzreditelju - psarni, plemenjaku, plemenki, objava najave legla na klubskih spletnih straneh

Prosimo vse lastnike psic / psov z veljavnim vzrejnim dovoljenjem, da pošljejo svoje kontaktne podatke za objavo na spletnih straneh. Priporočamo, da podpišete izjavo o priznavanju vzrejnih priporočil.

Za vpis v seznam plemenjakov / plemenk na klubskih spletnih straneh, prosimo, pošljite fotokopijo vzrejne dovolilnice / vzrejne knjižice in dopišite podatke, ki jih želite še dodatno objaviti (rodovnik, prvaštva, delovni izpiti, vaši točni kontaktni podatki, naziv psarne....). Obvezno priložite dve fotografiji psa / psice, slikane/ga na ravni podlagi s sprednje strani (front) in s profila. Pes / psica mora biti viden/a v celoti. Iz vzrejne dovolilnice / vzrejne knjižice mora biti razvidna vzrejna ocena, telesna ocena, rtg izvidi in veljavnost vzrejnega dovoljenja.

Slovenski klub za bernske planšarske pse objavi najavo legla svojega člana takoj po prejemu podatkov, zato prosimo, da en izvod izpolnjene prijave paritve pošljete tudi na naslov kluba ali po e-pošti na naslov bernski.klub@gmail.com. Vzreditelj s podpisom jamči za točnost podatkov.