Sabotin 02 06 2019 (07.06.2019)

Ne pozabite na prijavo na jesenski klubski piknik

Datum in čas objave:     29.09.2014 22:05

Dragi naši prijatelji!

Radodarna jesen je na pragu in po pestrem zaključku poletja vam bo zagotovo tole vabilo všeč. Prisrčno vas namreč vabimo na

JESENSKI KLUBSKI PIKNIK,

ki bo v soboto, 4. oktobra 2014, prav na Svetovni dan živali

oziroma na praznik sv. Frančiška, zavetnika živali,

pri lovski koči nad Spodnjo Slivnico pri Grosupljem.

Tokratna lokacija, ki se nahaja skoraj na sedežu našega kluba, je od izvoza z avtoceste oddaljena pribl. 10 km. Z avtoceste Ljubljana - Novo mesto se usmerimo na izvoz Grosuplje, od tam pa z vožnjo nadaljujemo v smeri proti Turjaku, a le do mesta, kjer se v levo odcepi cesta proti Spodnji Slivnici. Nad Spodnjo Slivnico cesta postane makadamska, mi pa ji v križišču nad vasjo sledimo v smeri lovske koče (levo zaselek Zavrh). Le nekoliko naprej pridemo na naslednje križišče, kjer ponovno nadaljujemo desno (levo vas Predole). Naprej se peljemo še približno 2 km in cesta nas pripelje do naslednjega križišča, kjer nadaljujemo spet desno. Tej cesti nato sledimo do njenega konca, kjer parkiramo. V koči je dovolj prostora za nas in naše bernije, zato nas slabega vremena ni strah.

Zbrali se bomo ob 11. uri ob aperitivu in prigrizku, naše veselo druženje bodo prekinjala le prijetna presenečenja in ob 15. uri odličen golaž ter domač kruh. Vmes nas bo naš vsestranski inovator Slavko naučil peči pasje piškote, pod vodstvom našega tabornika Zorana (alias Hugo) bomo zakurili taborni ogenj, Janez nas bo pogrel s kuhanim vinom, … K nujni opremi dodajte poleg židane volje še stolček za taborjenje, dobre vile pa naj spečejo kaj sladkega…

Malica in  golaž vas bosta veljala 8 € po osebi.

Vašo prijavo na piknik še vedno pričakujemo: Mojca (tel. 041 63 16 16) ali Nina (tel. 041 365 748).

Nasvidenje!

Mojca Sajovic