Vabilo na dobrodelni nočni pohod

Datum in čas objave:     11.12.2014 23:04

Pozdravljeni!

some_text

Rdeči noski – klovni zdravniki vabijo , da se jim ekipno pridružimo na 11. Teku in pohodu božičkov, ki bo

v petek, 19. decembra 2014 s pričetkom ob 18. uri v Parku Tivoli v Ljubljani. Ker gre za dobrodelno prireditev, ki je lahko tudi prijetno in zanimivo druženje z berniji, vas vabimo na nočni pohod z lučkami v dolžini 2 km po parku Tivoli.

Prijavnina za skupinsko prijavo znaša 5 € po osebi, naš klub pa primakne 2 € vsakemu udeležencu pod našo zastavo. Vsak udeleženec dobi Božičkovo kapico in čaj, lučke prinesemo seboj!

Več informacij na http://www.tekbozickov.si/.

Da bomo lahko organizirali in izvedli skupinsko prijavo, vljudno prosimo, da svojo udeležbo sporočite na tel. 041 63 16 16 ali e-naslov: bernski.klub@gmail.com do srede, 17. decembra 2014. Vse prijavljene bomo o uri in lokaciji zbirnega mesta pravočasno obvestili.

Mojca Sajovic, predsednica UO SKBPP