Miklavževanje Seča 2018 (01.12.2018)

Ugodnejše zavarovanje psov za člane KZS

Datum in čas objave:     19.05.2015 23:12

Spoštovani člani Kinološke zveze Slovenije,

v imenu predsednika KZS, Egona Dolenca, pisarna KZS z veseljem najavlja, da je bil v aprilu med Zavarovalnico Triglav in Kinološko zvezo Slovenije sklenjen dogovor o partnerskem sodelovanju.

Zavarovalnica Triglav nudi ugodnost vsem članom KZS, in sicer 10-% dodaten popust ob sklenitvi zavarovanja psov, inštruktorjem KZS pa 20-% dodaten popust ob sklenitvi zavarovanja psov! Popusti se obračunavajo individualno glede na obstoječe police zavarovancev in lahko tako tudi presežejo višino dodatnega popusta za posamezno zavarovalno polico. Ugodnosti lahko koristite s predloženo potrjeno člansko izkaznico KZS, pri sklenitvi zavarovanja prek zavarovalnega zastopnika.

Za več informacij se obrnite na zavarovalnega zastopnika bližnje poslovalnice Zavarovalnice Triglav.

Vnaprej hvala in prijazen pozdrav,

Majdi Kosi___________________________________

Kinološka zveza Slovenije / Cynological Association of Slovenia