Vabilo na "Družinski dan"

Datum in čas objave:     17.04.2016 17:03

Tole simpatično vabilo (v celoti ga lahko preberete TUKAJ) je pred kratkim prišlo na naš naslov.

Biotehniški izobraževalni center Ljubljana tudi letos organizira Družinski dan s hišnimi ljubljenci, ki bo potekal 18. maja 2016 ob Šolski veterinarski ambulanti, na lokaciji Cesta v Mestni log 47 v Ljubljani. Že lansko leto smo vaše predstavnike in kosmatince opazili na dogodku, zato bi vas želeli tokrat tudi osebno povabiti, da se nam pridružite in se nam mogoče tudi predstavite ter spregovorite par besed o vašem klubu in vaših štirinožnih prijateljih.

Ena od nalog našega kluba je tudi pravilna promocija in predstavitev pasme širšemu krogu ljubiteljev živali. Biotehniški izobraževalni center nam torej to možnost ponuja v sredo, 18. maja od 14. do 18. ure na srečanju v Ljubljani (Mestni Log).

V upanju, da se boste dogodka udeležili v čim večjem številu in povabili tudi svoje prijatelje ter znance - ljubitelje živali, vas vljudno vabim, da svojo prisotnost najavite na tel. št. 041 63 16 16, kjer so vam na voljo tudi vse podrobne informacije.

Nasvidenje v ljubljanskem Mestnem Logu!

Mojca Sajovic, predsednica SKBPP