Sabotin 02 06 2019 (07.06.2019)

Jesenski piknik je pred vrati

Datum in čas objave:     26.09.2016 22:57

JESENSKI PIKNIK BO V SOBOTO, 8. OKTOBRA NA ŠTAJERSKEM

»Lepo pozdravljeni, dragi bernčki!«, nas je nagovoril Zoran, ki z novim družinskim ljubljencem Fredijem vabi v domače kraje na jesensko klubsko druženje.

Zbor udeležencev je predviden ob 11. uri na vežbališču Kinološkega društva Šentjur (GPS lokacija 46.23293, 15.39608). Ko zapeljete z avtoceste Ljubljana - Maribor na izvozu Dramlje, zavijete mimo MOL-ove bencinske črpalke proti Šentjurju. Po dobrih štirih kilometrih vožnje boste v Lokarjah pred prvo skupino hiš opazili klubski smerokaz, ki vas bo vodil levo proti vadišču. Pot nadaljujete slab kilometer do poligona, kjer se bomo ukrdelili. Po uvodnem spoznavanju, aperitivčku in prigrizku se bomo v koloni zapeljali do Rifnika. Vsi, ki imate klubske zastavice, ne pozabite avtomobilov od tukaj dalje opremiti z njimi. Ogledali si bomo arheološke izkopanine antične naselbine in se sprehodili po vrhu slikovitega hribčka, ki bdi nad Šentjurjem. Od parkirišča do arheološkega najdišča je približno 10 minut zelo počasne hoje po zelo rahlem vzpončku. Zoran nam bo povedal tudi nekaj zanimivosti o zgodovini te strateške točke: http://www.turizem-sentjur.com/Rifnik.html.

Ko bodo psi že dodobra utrujeni, mi pa lačni, se bomo ok. 13.30 ponovno naložili v avtomobile in odpravili na pribl. 7 km oddaljene Mastenove ribnike pri Hotunjah, kjer bomo nadaljevali piknik in druženje.

Cena prigrizka in kosila za odrasle udeležence piknika je 12 €, za otroke je cena polovična, poskrbeli bodo tudi za vegetarijance, pijačo pa si bomo - kot vedno - plačali sami.

Kot vedno dodajamo še kontaktne podatke, vašo prijavo pa pričakujemo Mojca (tel. 041 63 16 16), Barbara (e-mail: Barbara@topol.si) ali Nina (tel. 041 365 748) najpozneje do ponedeljka, 3. oktobra 2016!

Nasvidenje!

Vaš Upravni odbor in Mojca Sajovic, predsednica SKBPP