Miklavževanje Seča 2018 (01.12.2018)

Miklavževanje je pred vrati

Datum in čas objave:     17.11.2016 19:27

Dragi bernski prijatelji,

približuje se konec leta in s tem tudi zadnji dogodek na klubskem koledarju – Miklavževanje.

Vabimo vas, da se nam s svojimi berniji pridružite v soboto, 3. decembra, na Muljavi pri Ivančni Gorici.

Zbrali se bomo ob 11. uri pred gostilno Obrščak na Muljavi (parkiranje je možno pred gostilno ali nasproti nje, pred trgovino Bomax), se 'ukrdelili' in se sprehodili do Jurčičeve domačije.

V gostilni Obrščak – ki je, mimogrede, ena boljših v Sloveniji – nas pričakujejo ob 13. uri. Za nas so pripravili bogat meni. Vegetarijanski meni je na voljo po individualnem dogovoru.

Cena za kosilo in ogled Jurčičeve domačije je 14 eur.

V dobri družbi in ob zabavnem programu bomo zagotovo preživeli zelo prijetno popoldne, zato si ta dan čim prej označite na svojem koledarju. Ob tej priložnosti boste lahko prevzeli tudi klubsko novoletno darilo, ki je letos še posebej privlačno.

Svojo udeležbo prosim najavite do 28. 11. 2016 Mojci (041 631 616), Nini (041 365 748) ali Barbari (barbara@topol.si).

Nasvidenje!