Podelili smo naziv "ČLAN LETA 2016"

Datum in čas objave:     04.12.2016 16:57

Na našem tradicionalnem miklavževanju smo tudi letos podelili naziv "ČLAN LETA".

Upravni odbor je na svoji seji dne 29.11.2016 sprejel sklep o podelitvi naziva »ČLAN LETA 2016«. Člani UO so se strinjali, da si letos zasluži ta naziv

DRUŽINA PEČAR

in svojo odločitev podčrtali takole:

Vsi člani družine so močno vpeti v delo društva, udeležujejo se ne le družabnih dogodkov, ampak tudi pomagajo pri promociji pasme in kluba.

Letos so za psičko Tally kupili voziček in ga že predstavili v Grosupljem in na jesenskem pikniku. Bojan je vedno prisoten s svojim fotoaparatom, njegove kakovostne fotografije pa so del našega fotoarhiva in galerije, Mateja piše prispevke za bilten in jih opremlja s svojimi fotografijami, oba otroka sta vzgojena v »bernskem« duhu, Rok je tudi naš član. Družina vnaša dobro voljo in pozitivizem v naš klub in čas je, da jo tudi uradno (sicer simbolično) nagradimo.