Sabotin 02 06 2019 (07.06.2019)

Redna letna skupščina pred vrati

Datum in čas objave:     04.03.2017 21:24

Spoštovani!

Na osnovi 12. člena statuta Slovenskega kluba za bernske planšarske pse sklicujemo

REDNO LETNO SKUPŠČINO,

ki bo v soboto, 11. marca 2017 ob 11. uri v kletni dvorani Hotela Krona v Domžalah,

in predlagamo naslednji dnevni red:

1.     Otvoritev in nagovor predsednice

2.     Izvolitev delovnega predsedstva, zapisnikarja in overovateljev zapisnika

3.     Potrditev dnevnega reda

4.     Poročilo o delu kluba, finančno poročilo in poročilo nadzornega odbora

5.     Potrditev poročil

6.     Predlog načrta dela in finančnega načrta

7.     Sklep o višini članarine in pristopnine

8.     Pripombe in predlogi

Po 3. točki dnevnega reda bo na vrsti kratko predavanje Damjane Sever o novostih v prodajnem programu BTL Marketing, zastopnika za pasjo hrano in dodatke Calibra.

Prosimo vas, da s seboj prinesete člansko izkaznico, ker boste lahko poravnali letno članarino. Skupščina bo predvidoma trajala do 13. ure, ko vas vabimo na kosilo.  Na voljo bosta običajni in vegetarijanski menu.

Cena kosila je 10 €, za vse člane s plačano članarino za leto 2017 je cena 5 € .

Naše prvo letošnje srečanje bo tudi dobrodelno: zbiramo namreč materialno pomoč za slovenska zavetišča za živali, zato vas prosimo, da doma pobrskate za odsluženimi, a čistimi in še uporabnimi odejami, rjuhami, brisačami, za vsakovrstno opremo za pse in jih prinesete seboj. Vljudno vabljeni v našo družbo!

P.S.: Tudi tokrat so naši bernčki dobrodošli!

V kolikor ankete, ki ste jo prejeli skupaj z vabilom po pošti, še niste oddali v priloženi frankirani kuverti, jo lahko prinesete s seboj na skupščino. Hvala za vaše prijazno sodelovanje!

za UO SKBPP

Mojca Sajovic, predsednica