Dodatne klubske ugodnosti

Datum in čas objave:     23.10.2011 17:35

Aljaž Laharnar – sobodajalec

Slap ob Idrijci 25, Slap ob Idrijci:  nudi članom 10% popust za najmanj 3 dnevni najem Apartmaja Foni Cvetkova 35, Cerkno, nudi članom bivanje enega psa (ali drugega hišnega ljubljenčka) v apartmaju brez zaračunavanja dodatnih stroškov, možnost nakupa dnevna smučarske karte za Smučarski center Cerkno z 10% popustom, možnost nakupa dnevne karte za obisk plavalnega bazena in savn s 30% popustom.  http://www.apartma-cerkno.com/

Glede na to, da prejemamo kar nekaj povpraševanja in tudi rezervacij, smo se odločili, da našim gostom, ki so v sezoni 2010/2011 koristili naš apartma, ponudimo 10% popust za rezervacijo najmanj treh nočitev. Popust velja samo za stranke, ki so že letovali v našem apartmaju in tiste in bodo opravili rezervacijo najkasneje do 31.10.2011.

Tudi v letošnji sezoni se bomo trudili, da vam poleg lepo urejenega apartmaja ponudimo tudi ugodnosti pri nabavi smučarskih kart za SKI center Cerkno.

Več pa na naši spletni strani www.apartma-cerkno.com