VABIMO NA MIKLAVŽEVANJE IN STROKOVNO PREDAVANJE

Datum in čas objave:     26.10.2011 14:00

MIKLAVŽEVANJE 2011

Kot vsako leto bomo tudi to zaključili skupaj v veselem razpoloženju in z našimi berniji seveda. Zato vas vabimo na veselo miklavževanje, ki se bo dogajalo v soboto, 3. decembra v gostišču Ulipi (naslov smo našli kar na naši spletni strani v rubriki »Berniji dobrodošli«!) v Zečah pri Slovenskih Konjicah. Po avtocesti Ljubljana – Maribor se boste pripeljali do priključka Slovenske Konjice, kjer zavijete proti Konjicam in Zrečam. Zeče se nahajajo 3 km iz Konjic.

Ob 11. uri se bomo zbrali na parkirnem prostoru gostišča,  nato pa skupaj nadaljevali pot proti Rogli in si, odvisno od vremenskih razmer, privoščili prijeten sprehod.

Ob 13. uri se bomo vrnili v gostišče Ulipi, kjer nas bo čakalo kosilo.

Čas obdarovanja seveda ne more miniti brez daril, zato smo za člane kluba pripravili prav posebnega:

strokovno predavanje »ABC homeopatije« z dr. Majo Holeček,

ki je doktorica veterinarske medicine in homeopatinja, pa tudi predsednica Slovenskega veterinarskega homeopatskega društva in zagotovo oseba, ki ima največ zaslug za širjenje homeopatije v veterinarski praksi pri nas. Ponosni smo, da bo naša gostja to popoldne.

Da bo ponudba popolna, bomo poskrbeli, da bo na voljo tudi nekaj izvodov najnovejše knjige »Naši psi – zdravi s pomočjo homeopatije«, odličnega priročnika, ki je izšel letošnjo pomlad in ki ga boste resnično z navdušenjem vzeli v roke. Za nas bo ta dan 15% cenejši (t.j. 29,75 €) kot običajno.

Tudi letos vas bomo povabili, da namesto darilc prispevate v Bernijev sklad, cena za aperitiv, malico in kosilo znaša 12 € po osebi, vaše prijave pa pričakujemo na tel. št. 041 63 16 16 (Mojca), 041 659 621 (Meta) ali 070 848 274 (Zoran & Hugo) oziroma na e-naslovu bernski.klub@gmail.com. Miklavževanje bo v vsakem vremenu.

Ne pozabite: rok za prijavo je sobota, 27. november!

Prijazno vabljeni!

Za UO SKBPP  Mojca Sajovic