Sabotin 02 06 2019 (07.06.2019)

50. obletnica Avstrijskega kluba za švicarske planšarske pse

Datum in čas objave:     28.03.2011 21:37

Dragi prijatelji švicarskih planšarjev,

Avstrijski klub za švicarske planšarske pse (VSSÖ) je bil ustanovljen pred petdesetimi leti, natančneje leta 1961.

V počastitev te pomembne obletnice bomo v soboto 27. avgusta in nedeljo 28. avgusta v kraju Spital am Pyhrn v Avstriji organizirali dve razstavi, na katerih bomo podelili nazive CAC. V soboto zvečer bo tudi večerja, kjer vas pričakujemo v čim večjem številu.

Udeležbo so potrdili naslednji sodniki:

ga. Marie-Louise Bill (Švica), ga. Jelly de Jong (Nizozemska), g. Freddie Klindrup (Danska), g. Georg Roth (Nemčija) in kot predstavnica Avstrije ga. Dietlind Stingl.

Uradno povabilo s podrobnim programom bo v kratkem objavljeno tudi na naši spletni strani www.sennenhunde.org.

Veseli bomo, če bomo 50-letnico našega kluba praznovali skupaj z vami in vašimi prijatelji.

Lep pozdrav,

Gerhard Kunz

predsednik VSSÖ

P.S.: Informacije o kraju prireditve najdete na: http://www.pyhrn-priel.net