PRIJAVNICA ZA KLUBSKO RAZSTAVO

Datum in čas objave:     18.03.2013 21:19

Objavljamo PRIJAVNICO za klubsko specialno razstavo s podelitvijo naziva CAC.

1. JUNIJ SI REZERVIRAJTE ZA BERNSKI PRAZNIK

Letos se vidimo na spomladanskem pikniku na Gradišču nad Stično, ki bo hkrati gostilo tudi našo klubsko razstavo

V skladu s pravili Kinološke zveze Slovenije smo izkoristili možnost in se odločili za organizacijo samostojne specialne CAC razstave. Imela bo »vse, kar imajo veliki«, le da ne bo nepopisne gneče ob razstavnem prostoru, da bodo bernčki vsepovsod, kamor boste pogledali, da boste dan, ki ga boste začeli z razstavo in zaključili s piknikom, preživeli v najboljši družbi.

Sodniško delo bo opravila gospa Lidija Okleščen, priljubljena mednarodna sodnica, ki jo lahko mirno uvrstimo med poznavalke pasme. Slednje seveda ni bilo odločilno merilo za našo izbiro. Načeloma mora vsak sodnik poznati pasmo, ki jo sodi, le redki pa so ji tudi naklonjeni in presojajo jo na podlagi celostnega pogleda na psa. Mednje sodi tudi Lidija Okleščen, ki jo  vabijo mnogi organizatorji specialnih razstav za bernce v tujini, kar je še dodaten razlog, da smo jo zaprosili za sodelovanje. Zagotovo bo njeno delo poučno za vse nas in njene pripombe, napotki in ocene bogato izhodišče za skrbnike bernijev.

Ponujamo ugoden cenik prijavnin, zato izkoristite možnost zgodnje prijave.

CENIK:

1. rok plačila: do 30.4.2013

2. rok plačila:

po 1.5.2013

člani SKBPP

nečlani SKBPP

prvi pes

vsak naslednji pes

razred mladičev, najmlajših, mladih

razred veteranov (nad 8 let)

gratis

pari, vzrejne skupine